9 березня 2022, 20:59

Арестович звернувся до РФ після удару по пологовому будинку у Маріуполі: "Зараз, тварюки, почнеться інша війна"

В Офісі президента заявили, що раніше для російської армії в Україні "були квіточки".

Арестович звернувся до РФ після удару по пологовому будинку у Маріуполі: "Зараз, тварюки, почнеться інша війна"

В Офісі президента України відреагували на нелюдський удар російських окупаційних військ по пологовому будинку у Маріуполі.

Радник голови ОП Олексій Арестович опублікував на своїй сторінці у Facebook відео, у якому заявив, що до цього для російської армії в Україні були квіточки.

"Зараз, тварюки, почнеться зовсім інша війна", – звернувся він до військових країни-агресора.

Раніше президент Володимир Зеленський назвав російську атаку на медустанову у Маріуполі звірством і вкотре звернувся до міжнародних партнерів із вимогою забезпечити безполітну зону над Україною. Президент запитав, скільки ще світ ігноруватиме терор, стаючи співучасником російської агресії.

Нагадаємо, 9 березня ворожі літаки скинули кілька бомб на пологовий будинок №2 у Маріуполі, завдавши будівлі колосальних руйнувань. За словами голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка, внаслідок авіанальоту окупантів постраждали 17 людей. Йдеться про персонал і породіль. За попередніми даними, загиблих немає.

Політолог Володимир Пастухов вважає, що обстріл пологового будинку у Маріуполі може стати останньою краплею для Європи. Не виключено, що цей злочин призведе до радикальної зміни дій західного світу щодо Кремля.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини