9 березня 2022, 11:23

The Times: "Арктичні вітри в Україні перетворять техніку ЗС РФ на 40-тонні морозильники"

Різке похолодання, яке йде в Україну, ще більше ускладнить для російської армії війну.

The Times: "Арктичні вітри в Україні перетворять техніку ЗС РФ на 40-тонні морозильники"

Сама природа почала протистояти російській агресії проти України. Російське вторгнення буде "заморожено" різким похолоданням, яке прийшло на українські землі.

Про це пише найвпливовіша британська газета The Times. 9 березня вона випустила статтю під промовистим заголовком: "Арктичні вітри в Україні перетворять російську техніку на 40-тонні морозильники".

Погода у найближчі майже два тижні в Україні буде дуже непростою. Йде різке похолодання. Вночі температура повітря, як очікується, опускатиметься нижче -20°C.

Це стане проблемою для обох сторін війни в Україні. Проте, зазначають журналісти, більше постраждає саме російська армія, яка має колосальні проблеми з логістикою.

Ймовірно, прийдешні морози ще сильніше уповільнять наступ військ Путіна на український Київ, який на сьогодні й так іде далеко не стрімко. Багатокілометрову військову колону ЗС РФ, що застрягла під столицею України, чекають дуже непрості дні.

“Війська будуть змушені або кинути свої машини, або сидіти у "40-тонних залізних морозильних камерах". Арктичне повітря, що рухається через Росію й Україну, поєднуватиметься зі східним вітром”, – йдеться у статті The Times.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що військових України насмішила "віджата" у росіян Д-30: ""Друга армія світу", дивіться".

Ми також писали, що у Bellingcat назвали найголовнішу проблему у російській армії.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини