8 березня 2022, 13:09

У лавах пілотів ПКС РФ бунти: масово відмовляються бомбити міста України – Геращенко

Російські військові пілоти відмовляються брати участь у бомбардуваннях мирних українських міст, запевняє Антон Геращенко.

У лавах пілотів ПКС РФ бунти: масово відмовляються бомбити міста України – Геращенко

Армія Росії зіткнулася з новою проблемою у війні з Україною. Почався бунт у лавах особового складу Повітряно-космічних сил (ПКС) РФ, яких залучили для бомбардувань мирних українських міст.

Про це у Telegram повідомив радник голови МВС України Антон Геращенко.

За його словами, серед пілотів РФ спостерігаються "упадницькі настрої".

"Більшість пілотів із РФ відмовляються здійснювати бойові вильоти та бомбардувати українські мирні міста", – написав Геращенко. 

Він уточнив, що пов'язано це не стільки з мораллю російських солдат, що прокинулася, скільки з великою кількістю літаків і вертольотів, які були збиті в Україні.

Згідно з офіційними даними Генштабу ЗСУ на 12 березня, за 12 днів війни українським військовим вдалося знищити 47 російських бойових літаків, близько 80 гелікоптерів, а також 7 безпілотників.

Геращенко запевняє, що командування ПКС РФ вирішило використати курсантів російських льотних училищ для завдання ракетно-бомбових ударів по Україні, проте ті показують вкрай низьку ефективність.

"З огляду на радіоперехоплення у курсантів спостерігаються слабкі здібності з управління літальними апаратами, складності з орієнтацією на місцевості та помилки в експлуатації авіаційного обладнання", – поділився інформацією радник голови МВС.

Він вважає, що військове керівництво РФ перебуває у паніці, оскільки змушене вдаватися до таких заходів.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що під Києвом українські захисники збили одразу дві "пташки" ПКС Росії.

Ми також писали, що морпіхи ЗСУ накрили Чорнобаївський аеродром, знищивши понад 30 вертольотів ПКС РФ.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини