8 березня 2022, 12:42

Кім анонсував для російської армії сюрприз від ЗСУ та згадав 1944 рік

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім заявив, що область і місто отримали підкріплення від ЗСУ та незабаром ворог буде розбитий.

Кім анонсував для російської армії сюрприз від ЗСУ та згадав 1944 рік

Останнім часом найяскравішою та харизматичною фігурою (після президента України) є голова Миколаївської ОДА Віталій Кім. Він дуже часто виходить на зв'язок на своїх сторінках у соцмережах, розповідаючи, як справи у регіоні. Його не просто полюбили всі українці, але він став головним героєм мемів.

Сьогодні, 8 березня, Кім згадав не лише про Міжнародний жіночий день, а й історію. Саме цього дня у 1944 році почалося звільнення Миколаївської області, інформує Діалог.UA.

Голова області заявив, що 8 березня 1944 року було звільнено Новий Буг. Саме до мешканців цього населеного пункту звернувся Кім із закликом згадати колишні традиції.

Ніч із 7 на 8 березня була тихою та спокійною, швидше за все тому, що напередодні ЗСУ добре відпрацювали по окупантах, знищивши як живу силу ворога, так і військову техніку.

Вчора до Миколаєва прибуло підкріплення від ЗСУ та військова техніка. Кім анонсував наступ. При цьому він заявив, що чесно попередив окупантів.

"Ми прийдемо та вас розвалимо", – заявив голова області.

Саме з 8 березня почнеться відлік, коли Миколаївщину знову звільнятимуть від окупантів, як це було у 1944 році.

Раніше ми повідомляли, що 7 березня захисники Миколаєва виклали до Мережі кадри з аеропорту у Кульбакіно, показавши свою роботу.

Нагадаємо, 8 березня Віталій Кім привітав українських жінок із 8 березня. Також він привітав із цим святом і всіх українських чоловіків, які залишили територію своєї країни.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини