7 березня 2022, 13:52

"Новини приємні", – Арестович опублікував останню інформацію з фронту та великий успіх ЗСУ

Минулої доби російські окупаційні сили не змогли просунутися на жодній ділянці фронту.

"Новини приємні", – Арестович опублікував останню інформацію з фронту та великий успіх ЗСУ

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович повідомив добрі новини з передової, де за останню добу підрозділи російських окупаційних військ не змогли просунутися на жодній ділянці фронту.

Про це він розповів на брифінгу, фрагмент якого публікує Телеграм-канал NEXTA Live.

"Новини приємні: за минулу добу противник не зміг просунутися не на одній ділянці фронту. Навпаки, за попередньою інформацією, яка потребує уточнення, Збройні сили України звільнили на Харківщині місто Чугуїв, поряд з яким знаходиться важливий військовий аеродром", - заявив він.

Вночі противник наносив ракетні й авіаудари по Києву, Житомиру, Харкову, Чернігову, Маріуполю та населеним пунктам Сумщини.

Більше того, підрозділи ЗСУ контратакують російські окупаційні війська в усіх напрямках фронту.

За словами Арестовича, українці мають бути підготовлені до інформаційних атак, які напередодні Росія різко посилила, що говорить про військову безпорадність російської армії. Він зазначив, що піддаватися на інформаційні провокації росіян не можна, оскільки саме це необхідно окупаційним силам Росії.

"З'явився новий фактор, про який я хотів би вам сказати окремо. Цей фактор полягає у тому, що противник різко збільшив інтенсивність інформаційно-психологічних операцій, які проводяться проти нас з вами. Це означає дві речі: їм погано вдається наступ на землі та у повітрі, і саме тому вони збільшують атаки в іншому напрямку – інформаційному”, – наголосив він.

Арестович озвучив втрати російської армії на території України, які вже перевищили 11 000 загиблих солдатів.

Зазначимо, що перші британські добровольці з корпусу морської піхоти вже знаходяться на території України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини