5 березня 2022, 15:37

Цаплієнко підтверджує: ЗСУ завдали контрудару по російських військових під Харковом

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко підтверджує контрнаступ підрозділів української армії під Харковом.

Цаплієнко підтверджує: ЗСУ завдали контрудару по російських військових під Харковом

Підрозділи ЗСУ перейшли у контрнаступ під Харковом, змушуючи російську армію відступати у напрямку російського кордону. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє військовий журналіст Андрій Цаплієнко, наголошуючи на повній готовності передових підрозділів ЗСУ дати відсіч російським окупаційним військам.

"Контрнаступ на Харківському напрямку. Неймовірна важка місія у хлопців. Але тільки подивіться, як убого виглядають залишки "непереможних" і який настрій у наших рідних бійців!" – зазначив він, коментуючи інформацію про розгром нових угруповань російських військових під Харковом.

Штаб Сухопутних військ України також підтверджує, що українська армія змогла перейти у режим контрнаступу й атакувала позиції російських військових у Харківській області, використовуючи повну деморалізацію російських окупаційних військ, а також відсутність постачання підрозділів армії РФ.

До того ж найманці "ЛДНР" фактично підставили російських військових, відступивши із зайнятих позицій та "оголивши росіянам фланги".

У рамках відступу росіяни кидають техніку, не маючи нагоди провести повноцінну евакуацію.

Раніше українська армія успішно громила російських окупантів американськими ПЗРК Stinger.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини