3 березня 2022, 11:30

Росія втратила близько 9000 солдатів спочатку вторгнення в Україну – Генштаб ЗСУ

Окупанти продовжують гинути після вторгнення в Україну: у ЗСУ опублікували останні дані.

Росія втратила близько 9000 солдатів спочатку вторгнення в Україну – Генштаб ЗСУ

З 24 лютого Росія, яка вторглася в Україну, втратила близько 9000 військових. Окупанти також залишаються без зброї та бронетехніки: українські військові знищили 217 ворожих танків, 900 бронемашин, 90 артилерійських систем, 42 системи РСЗВ, засоби ППО – 11. Армія Путіна втрачає й авіацію: не менше 30 літаків та 31 геликоптер. Ворог втрачає, спалює та кидає автомобільну техніку (374), цистерни ПММ (60).

Як повідомляється на сторінці Генштабу ЗСУ у Facebook, захисникам України також вдалося знищити два російські катери та 3 БПЛА.

Нагадаємо, Нацгвардія, ЗСУ й Азов вже 7-й день відбивають спроби армії РФ захопити Маріуполь, таких атак вже було 6. Місто через удари артилерії залишається без газу, електрики та води.

Раніше полонений російський майор Дмитро Шишканов розповів на допиті, що війну в Україні планували закінчити 2-3 березня.

Як повідомлялося, в Україні 2 березня було знищено генерал-майора ВДВ Андрія Суховецького. За різними версіями його ліквідували або у результаті снайперського пострілу, або попадання снаряда.

Автор: Павел Приходько

Останні новини