2 березня 2022, 14:40

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Києвом – начштабу 36-ї армії РФ Нирков втік, решту зачистили

ЗСУ переходять у контрнаступ відразу по кількох напрямках, перехоплюючи ініціативу на тлі дій проти російських військових.

ЗСУ знищили командний пункт росіян під Києвом – начштабу 36-ї армії РФ Нирков втік, решту зачистили

Українська армія перейшла у наступ під Харковом і розпочала зачистку російського угруповання на околицях Василькова. Прямо зараз ЗСУ високоточно працюють по угрупованню російських військ у районі Макарова на захід від Києва.

Поступово армія України переходить у контрнаступ відразу за кількома напрямками, перехоплюючи ініціативу на тлі серйозних втрат особового складу, бронетехніки та відсутності продовольчого забезпечення російських військових.

Російські військові також зазнають тяжких втрат у Миколаївській і Чернігівській областях.

Про це повідомляє телеграм-канал "Вертикаль", публікуючи останню інформацію з передової.

За даними журналістів, ЗСУ вдарили по угрупованню військ РФ неподалік Іванкового на північний захід від Києва.

"Знищено кілька танків, працювали "Байрактарами". Українська армія методично зачищатиме ударний кулак російської армії, яка зайшла з Чорнобильської зони", – зазначено у повідомленні.

До того ж під Чорнобилем ЗСУ знищили командний пункт росіян у селі Дитятки (Київська область). Журналістам вдалося з'ясувати, що начальник штабу 36-ї армії Східного військового округу генерал-майор Сергій Нирков втік під час спецоперації ЗСУ у Білорусь, місто Мозир, покинувши особовий склад, який було знищено підрозділами ЗСУ.

Раніше під Харковом одна з механізованих бригад ЗСУ захопила одразу 6 новітніх танків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини