2 березня 2022, 13:13

"Весь наш взвод загинув, нікого не залишилося..." – полонений російський солдат зателефонував дружині до Росії

Полонений російський солдат зізнався під час телефонного дзвінка дружині, що весь його взвод загинув на території України.

"Весь наш взвод загинув, нікого не залишилося..." – полонений російський солдат зателефонував дружині до Росії

Російська армія продовжує зазнавати тяжких втрат на території України, розмір яких визнають взяті у полон солдати ЗС РФ. У соціальних мережах опубліковано відео розмови полоненого російського солдата зі своєю дружиною, яке розповсюдили інформаційні агенції з посиланням на інформацію СБУ.

Полоненому російському солдату дозволили зателефонувати своїй дружині до Росії.

Він розповів, що після вторгнення на територію України його підрозділ був повністю розгромлений – весь взвод російських військових загинув.

"Я зараз у полоні перебуваю. Весь наш взвод загинув, із взводу нікого не залишилося..." – розповів дружині російський солдат.

Зазначимо, що склад взводу у російській армії включає до 60 осіб.

Він також розповів про перебування у лікарні та про медичну операцію, яку зробили йому українські лікарі.

"Я у лікарні знаходжусь, мені зробили операцію. Поставилися по-людськи, все добре. Знаходжуся в Україні. Наше командування обманним шляхом кинуло нас. Багато невинних людей тут страждає..." – заявив він.

За інформацією українського Генерального штабу, за 6 днів війни російська армія втратила 5840 осіб особового складу. Крім того, знищено кілька десятків літаків і вертольотів, а також понад 200 танків. Російське Міністерство оборони інформацію про втрати засекретило.

Раніше під Харковом одна з механізованих бригад ЗСУ захопила одразу 6 новітніх танків.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини