2 березня 2022, 07:59

Ворог щодня зазнає великих втрат: у Генштабі ЗСУ озвучили інформацію щодо бойових дій в Україні

Противник за 6 днів війни так і не зміг досягти нічого істотного у боях на українській землі.

Ворог щодня зазнає великих втрат: у Генштабі ЗСУ озвучили інформацію щодо бойових дій в Україні

Вже 7-й день вся Україна протистоїть путінській армії, яка перейшла до тактики, перевіреної у боях у Чечні та Сирії: бомбардуванні житлових кварталів великих міст. Ворог не може виконати поставленої мети на жодному з рубежів. Вчора великі бої з ворогом були на Миколаївщині та на Донбасі.

Сьогодні, 2 березня, у прес-службі Генштабу ЗСУ озвучили дані за вчорашній день. На Подільському напрямку противник силами 13 батальйонних тактичних груп (БТГ) намагається прорватися у бік Гостомелю, Демидове та Гореничі з виходом на Київ. Ворог намагається блокувати столицю України з півночі та північного заходу.

На Житомирщині продовжуються бої силами тих БТГ зі складу 5-ї загальновійськової армії. Вночі ворог завдав ударів по військовій частині у Житомирі, де знаходиться 95-а бригада ЗСУ.

На Сіверському напрямку, незважаючи на значні втрати, ворог у складі 17 БТГ намагається прорватися у бік Києва. Вони зупинилися у районі Бобровиці, Козельця та Макеєва. А ось з боку Перемоги, Світильні й Остролучья ворог втратив колишній запал і зупинився на цих рубежах.

Жителі Сум, Охтирки та Лебедіна продовжують героїчну оборону. На Слобожанщині до 16 БТГ ведуть бої у районі Ізюму та Краснограду. Були бої у районі Чугуєва, Шевченкового та Богодухового. Ворог зазнав втрат і відступив.

На Донбасі ворог так і не зміг захопити Маріуполь, як загрожував Пушилін, російські найманці вирішили заблокувати місто. По житлових кварталах було завдано ударів із "Граду".

На Таврійському напрямку ворог після окупації Херсона розстрілює житлові будинки та будівлі адміністрації. Відомі факти мародерства та вбивство цивільних осіб.

У Чорноморській операційній зоні ворог намагається висадити десант, але поки що все безуспішно.

Раніше ми повідомляли, що секретар РНБО Данилов заявив про можливість завдання превентивного удару по Білорусі, з території якої російська армія продовжує свої наступи.

Нагадаємо, в Україні вже сформовано перший іноземний підрозділ із громадян Білорусі, які виступають проти Росії та режиму Лукашенка.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини