28 лютого 2022, 11:38

Озвучено військові втрати ЗС Росії в Україні за п'ять днів боїв

За п'ять днів війни Росія втратила в Україні 5300 військовослужбовців.

Озвучено військові втрати ЗС Росії в Україні за п'ять днів боїв

У період із 24 по 28 лютого противник залишив на полі бою в Україні 5300 своїх солдатів та офіцерів як строковиків, так і контрактників. Однак у самій РФ ці цифри замовчують і говорять лише про одиниці загиблих.

Сьогодні, 28 лютого, заступник міністра оборони України Ганна Маляр на своїй сторінці у Facebook повідомила нові дані щодо втрат ворога за п'ять днів війни.

ЗС РФ не дорахувалися 29 літаків і стільки ж вертольотів, на полі бою було підбито та знищено 191 танк, 816 бронеавтомобілів, 74 гармати, 21 установку "Град", 291 автомобіль та одну установку "Бук".

Ще наші бійці та тероборона змогли знищити 60 цистерн із паливом, збити три безпілотники, знищити п'ять систем ППО та два катери.

Маляр наголосила, що багато даних ще необхідно уточнити, оскільки командний склад зайнятий боєм і не веде точних підрахунків. Більш точна інформація та дані будуть відомі лише після завершення бою. Часто бій розтягується у часі, тож підсумкові результати теж змінюються.

Крім того, вчора у Мережі з'явилася інформація, що на полі бою за допомогою турецьких ударних безпілотників вдалося знищити дві установки "Бук".

Раніше ми повідомляли, що Київ уже 96 годин тримається та відбиває всі атаки ворога та диверсійних груп.

Нагадаємо, мешканка Сумщини не побоялася в обличчя окупантам висловити все, що думає про російську армію, назвавши їх терористами.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини