23 лютого 2022, 17:56

"Потік сили, який знесе орду", – Залужний підбив перші підсумки збору резервістів

У ЗСУ України розповіли про довгі черги по всій країні з охочих стати на захист України.

"Потік сили, який знесе орду", – Залужний підбив перші підсумки збору резервістів

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підбив перші підсумки призову резервістів, указ про який напередодні було підписано президентом України Володимиром Зеленським.

Генерал-лейтенант повідомив на своїй сторінці у Facebook, що одразу після підписання згаданого указу біля територіальних центрів комплектування по всій країні почали формуватися довгі черги.

За словами головнокомандувача, це той потік сили, який знесе орду (російську армію), як тільки вона спробує здійснити вторгнення на українську територію.

Він зазначив, що на тлі російської загрози кожна людина, здатна стати до лав сил оборони, має колосальне значення, а також розповів про відмінність сьогоднішньої української армії від тієї, що була у 2014 році. На сьогодні ЗСУ добре оснащені, підготовлені та загартовані на полі бою, командуванням розроблено чіткі плани дій на випадок зміни оперативної обстановки.

Головнокомандувач подякував усім військовим, які нині перебувають на передовій і стримують агресію ворога, даючи можливість решті підрозділів зміцнити інші напрямки.

Нагадаємо, напередодні глава держави видав указ про призов резервістів в особливий для України період. Йдеться про громадян віком від 18 до 60 років, віднесених до оперативного резерву (ветерани АТО/ООС, колишні строковики та колишні мобілізовані). Таким чином буде здійснено доукомплектування ЗСУ, Нацгвардії, Прикордонної служби та підвищення їх боєздатності на тлі мінливої обстановки.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини