23 лютого 2022, 16:59

Росія закупила 45 000 пластикових мішків для трупів, офіцерський склад РФ на кордоні розгублений – ЗМІ

За даними СБУ, Росія закупила 45 000 пластикових мішків для трупів на випадок великих військових втрат.

Росія закупила 45 000 пластикових мішків для трупів, офіцерський склад РФ на кордоні розгублений – ЗМІ

У Росії спостерігається низка серйозних проблем в армійських підрозділах, які перекинули на кордон з Україною. СБУ вдалося з'ясувати про проблеми з технікою, харчуванням російських військових, а також їх морально-психологічним станом.

Начальник Управління СБУ у Харківській області Роман Дудін під час наради у Харківській ОДА зазначив, що РФ продовжує перекидати армійські підрозділи до українських кордонів, проте приховує низку серйозних проблем.

Фрагмент його виступу публікує телеграм-канал "Український Діалог".

Згідно з опублікованою інформацією, наразі найбільш підготовлена батальйонно-тактична група російської армії на кордоні налічує лише 70% справної техніки. Інша техніка зламалася та сконцентрована на околицях Білгорода, не маючи можливості самостійно пересуватися.

Дудін зазначив, що, згідно з даними розвідки, Росія закупила 45 тисяч пластикових мішків для трупів.

"Думаю, за старовинною російською традицією їх закопуватимуть прямо посеред поля у цих безіменних могилах", – сказав голова обласного управління спецслужби.

Дудін зазначив на щоденне падіння морально-психологічного стану російських солдатів на тлі проблем із харчуванням і розміщенням. Офіцерський склад російської армії ставить під сумнів необхідність вторгнення в Україну, не розуміючи реальних цілей нападу.

У соціальних мережах обговорюють відео зі зверненням російського десантника, який заявив про готовність вирушити на Донбас.

Діалог.UA писав про те, що українська розвідка попереджає про погіршення ситуації. Під загрозою російського вторгнення перебувають ще 3 області України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини