23 лютого 2022, 16:19

Загроза з Білорусі: поблизу України помітили новий військовий табір ЗС РФ

Новий табір російської армії розташувався на аеродромі села Великий Боків біля міста Мозиря у Білорусі.

Загроза з Білорусі: поблизу України помітили новий військовий табір ЗС РФ

Росія продовжує стягувати війська до кордонів України, використовуючи для цього як свою територію, так і територію сусідньої Білорусі.

Супутник американської компанії космічних технологій Maxar зафіксував новий табір Збройних сил Росії, розташований лише за 37 км від кордону з Україною, пише Telegram-канал "Реальна війна".

На знімку, датованому 22 лютого, показано аеродром населеного пункту Великий Боків біля міста Мозиря. Наразі тут знаходяться намети, вантажівки й інша військова техніка російської армії. У ЗМІ також з'являється інформація про появу біля кордонів України ударних гелікоптерів "КА-52" та танків.

Окрім того, російська сторона продовжує нарощувати сили на морі. На сьогодні у Чорному морі зосереджено 46 бойових кораблів ВМФ РФ, ще 17 кораблів знаходяться у Середземному морі.

До цього повідомлялося, що поблизу українських кордонів дедалі частіше стали помічати російську військову техніку із загадковим маркуванням "Z". Її можна побачити як на танках, так і на іншому озброєнні.

Нагадаємо, напередодні Рада Федерації РФ на тлі визнання Путіним так званих "ДНР" і "ЛНР" дозволила йому використовувати російську армію за кордоном.

Тим часом українська розвідка попереджає: окупація Донбасу не є кінцевою метою Кремля. У зоні ризику також знаходяться Київ, Херсон і Харків. За інформацією ЗМІ, відповідні розвіддані озвучили на нараді в Офісі президента.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини