21 лютого 2022, 12:59

РФ заявила про обстріл з України російського "прикордонного пункту": на відео показали занедбаний сарай

ДержЗМІ РФ із посиланням на ФСБ заявили про обстріл з боку України російського "прикордонного пункту", який виглядає як занедбаний сарай.

РФ заявила про обстріл з України російського "прикордонного пункту": на відео показали занедбаний сарай

Росія, а також підконтрольні їй пропагандистські ЗМІ продовжують нагнітати істеричний фон у медіапросторі: повідомлення про "теракти", "диверсантів", "обстріли" йдуть суцільним потоком.

Російські інформаційні агенції з посиланням на заяву ФСБ РФ повідомляють, що вогнем із території України знищено російський прикордонний пункт, розташований на відстані близько 150 метрів від російсько-українського кордону у Ростовській області.

Заява прозвучала перед засіданням Ради безпеки РФ, яку глава Кремля Володимир Путін планує провести сьогодні.

До того ж росіяни опублікували відео вказаного "прикордонного пункту", що викликало насмішки з боку користувачів соціальних мереж.

Відомі журналісти та блогери зазначають, що версія російського ФСБ і  представлені "докази" виглядають непереконливо.

Відомий український журналіст і блогер Денис Казанський зазначає, що Росія навіть не намагається зображати якусь реалістичність у публікаціях держЗМІ.

"Щойно надійшло свіже повідомлення про те, що снаряд із території України нібито знову прилетів у Ростовську область і зруйнував російський прикордонний пункт (постраждалих немає). А це відео самого прикордонного пункту. Так-так, ось ця халабуда у заростях, до якої немає навіть стежки,  це прикордонний пункт РФ, і снаряд, що прилетів, із хірургічною точністю влучив у цю халабуду.

Цікаво лише одне, для кого вони інсценують усю цю дичину. Навіть у пабліках "ЛДНР" люди у коментарях просто глузують із цих картинок. Жодна людина у це не вірить, навіть ті, хто підтримує війну проти України. Як виправдання агресії це взагалі ніяк не працює", – зазначає Казанський.

Нагадаємо, пропаганда РФ намагається звинуватити Україну у нападі безпілотників на окупований Донецьк. Розкрито провокаційний план із використанням уламків турецького БПЛА Bayraktar TB2, збитого у Карабаху наприкінці 2020 року.

Діалог.UA також писав, що на Донбасі окупанти застосовують старі методи для провокацій ЗСУ. У Мережі надано докази.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини