17 лютого 2022, 15:33

У Міноборони оцінили реальну чисельність військ РФ біля кордонів України

За даними оборонного відомства, біля українських кордонів залишається близько 140 тис. російських військових: відводять лише частину підрозділів.

У Міноборони оцінили реальну чисельність військ РФ біля кордонів України

Поблизу українських кордонів зосереджено близько 140 тис. російських солдатів, при цьому війська не відводяться, запевнив голова Міноборони Олексій Резніков, передає "РБК-Україна".

Виходячи зі звіту ГУР МО, поки не фіксується реальне відведення військ РФ, хоча малі підрозділи все ж таки відводять. Аналогічні відомості надходять і зі Штатів.

За даними оборонного відомства, на суші сконцентровано близько 125 тис. військових, а разом з авіацією та морськими силами це ще додатково 15 тис. солдатів, до того ж керівник Міноборони спростував заяву глави країни-агресора Володимира Путіна про те, що у зоні ООС на Донбасі розташовано нібито 120 тис. українських захисників. Він зазначив, що російський лідер помиляється або його обманюють його ж підлеглі, або він знову навмисне надав неправдиві відомості для всієї світової спільноти.

За даними Резнікова, в ОРДЛО розміщено 1-й і 2-й армійські корпуси РФ, де командують 2 тис. офіцерів. Загалом на Донбасі нині – близько 35 тис. окупантів. У Міноборони вказали на аналогічну кількість бійців ЗСУ у зоні ООС.

Треба сказати, що раніше у МО РФ запевнили про відведення підрозділів ПВО та ЗВО до місць регулярного базування після занять.

Додамо, раніше Генштаб ЗСУ розглянув усі найнебезпечніші можливі варіанти агресії Росії проти України.

Але, за даними закордонних ЗМІ, чисельність російських підрозділів біля кордону з Україною зростає.

Тим часом у США озвучили нову "дату вторгнення" Росії, навівши низку доводів.

До речі, сьогодні російські війська накрили вогнем Донбас: у Мар'їнці чути вибухи, люди ховаються у бомбосховищі.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини