17 лютого 2022, 10:29

Politico: у США озвучили нову "дату вторгнення" Росії, навівши низку доводів

Військові аналітики закликають весь світ уважно спостерігати за 20 лютого, коли Путін може наказати про вторгнення в Україну.

Politico: у США озвучили нову "дату вторгнення" Росії, навівши низку доводів

Спочатку американська розвідка повідомляла, що президент Росії готовий наказати про вторгнення в Україну 16 лютого. При цьому навіть повідомляли час – близько 03:00. Проте вторгнення не відбулося, а військові експерти просять звернути увагу на нову дату – 20 лютого.

Напередодні журналісти Politico, посилаючись на слова військового аналітика із Центру військово-морського аналізу Майкла Кофмана, визначили нову "дату вторгнення".

Аналітик спочатку дав зрозуміти, що дата 16 лютого була перебільшеною, проте при цьому варто звернути увагу на 20 число та наступні дні.

Кофман вирішив обґрунтувати свою думку. За його словами, саме 20 лютого мають закінчитися військові навчання на території Білорусі, у яких бере участь і Росія. У Міноборони РФ заявляли, що після цього її армія обов'язково покине Білорусь. Саме тільки після закінчення навчань можна буде зрозуміти: чи брехав Кремль, чи ні.

Цими ж днями має закінчитися Мюнхенська конференція, з якої до Києва повернеться і президент України. 20 лютого мають офіційно закінчитись зимові Олімпійські ігри. Експерт каже, що Путін спеціально не "вдарив" по Україні, щоб не затьмарити Сі Цзіньпіну саму церемонію.

Напередодні у США заявили, що попри анонсоване відведення російської армії від кордону з Україною ситуація не змінилася. До того ж військова техніка та військовослужбовці продовжують прибувати до кордону.

Раніше ми повідомляли, що один із лідерів Республіканської партії Фітцпатрік анонсував новий законопроєкт про санкції, запропонувавши ввести їх проти Росії, навіть якщо Путін не віддасть наказу про вторгнення.

Нагадаємо, 15 лютого британські ЗМІ, посилаючись на дані американської розвідки, озвучили 16 лютого як дату можливого вторгнення російської армії в Україну.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини