15 лютого 2022, 15:21

Розвідка США озвучила дату та час вторгнення російської армії в Україну

16 лютого о 03:00 Росія розпочне масований ракетний удар по Україні, після чого її війська вторгнуться до країни.

Розвідка США озвучила дату та час вторгнення російської армії в Україну

За даними американської розвідки, вже завтра, 16 лютого, о 03:00 російська армія у складі до 200 тисяч військовослужбовців вторгнеться в Україну. Джерело повідомляє, що навіть попри відведення військ, яке було анонсовано Міноборони РФ сьогодні, частина військ все ж таки залишиться на кордоні.

Розвідка повідомляє, що спочатку Росія завдасть удару по Києву з повітря з території Білорусі, після чого у бій підуть танки, інформує The Sun.

Кремль анонсував відведення військ із кордону з Україною, проте йдеться лише про 10 тисяч військовослужбовців. Ще 40 тисяч залишається у Білорусі та близько 130 тисяч в окупованому Криму та на західному кордоні з Україною. При цьому не варто скидати з рахунків 30 тисяч російських найманців на Донбасі.

Напередодні у Києві розпочалися активні дії щодо оборони. У місті було помічено зенітні комплекси, а нацгвардійців приведено у бойову готовність. При цьому у столиці України дали зрозуміти, що вони не вірять у всі новини про вторгнення Росії, але при цьому необхідно бути готовими до всього.

У розвідці повідомили, що Росія завдасть удару з трьох напрямків: Південь, Північ і Схід.

Американська розвідка поділилася інформацією після того, як голова МЗС Британії Трасс висловила свою думку, що Росія все одно нападе і головний удар буде зосереджено на Києві.

Вже сьогодні, 15 лютого, після того, як у Москві заявили про відведення військ із кордону, у МЗС РФ зажадали від Трасс вибачитися за "істерію" щодо російського вторгнення.

У Росії заявили, що готові й надалі обговорювати "гарантії безпеки" через дипломатію, проте Москву не влаштовує той документ, який Захід уже затвердив.

Консерватор Боб Сілі заявив, що часткове відведення російських військ від українського кордону ще не означає, що це "кінець історії". На кордоні залишається ще дуже багато солдатів і військової техніки.

На тлі заяви ЗМІ про те, що Росія готує вторгнення на 16 лютого, президент Зеленський оголосив завтрашнє число Днем єднання. О 10:00 звучатиме гімн країни, а всіх політиків і їхні родини глава України закликав повернутися в Україну протягом 15 лютого.

Раніше ми повідомляли, що Сурков залишився незадоволеним сучасними кордонами Росії, заявивши, що вони повністю повторюють кордони 1918 року.

Нагадаємо, Затулін закликав депутатів Держдуми Росії не голосувати за звернення до Путіна щодо визнання "республік" на Донбасі.

Також ми повідомляли, що у Кремлі готові продовжити переговорний процес щодо "гарантій безпеки" із Заходом.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини