12 лютого 2022, 19:49

"У Кремлі це точно знають", – Резніков пояснив, чому Росії не взяти Україну

У Міноборони пояснили відмінність ситуації 2014 року від сьогоднішньої та назвали ЗСУ найпотужнішою армією у Європі.

"У Кремлі це точно знають", – Резніков пояснив, чому Росії не взяти Україну

Країні-агресору Російської Федерації не вдасться захопити ані Київ, ані будь-яке інше українське місто, тому що сьогоднішня ситуація кардинально відрізняється від 2014 року, і "у Кремлі це точно знають".

Таку заяву зробив голова Міноборони України Олексій Резніков, слова якого наводить пресслужба відомства.

Міністр зазначив: якщо вісім років тому багатьом в Україні було психологічно складно протистояти тим, із ким ще зовсім недавно вони сиділи за одним столом, то зараз ситуація інша. На сьогодні ЗСУ є найпотужнішою армією у Європі, яка має реальний бойовий досвід і на чолі якої стоять бойові генерали й офіцери.

"Агресору не взяти ані Київ, ані Одесу, ані Харків, ані будь-яке інше місто", – запевнив голова оборонного відомства та повідомив про готовність армії дати відсіч загарбникам.

Міністр подякував міжнародним партнерам України за надану допомогу та зазначив: ситуація знаходиться під повним контролем влади та військових, керівництво України постійно координує свої дії з провідними державами світу.

Резніков назвав абсурдними заяви російської сторони про те, ніби Київ має намір проводити силову операцію зі звільнення окупованих територій. Крим і непідконтрольні регіони Донецької та Луганської областей повернуться до України політико-дипломатичним шляхом.

Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Валерій Залужний підтвердив, що українські військові не мають наміру віддавати жодного клаптика землі нашої країни. За його словами, зараз по всій території країни проводиться активна фаза військових навчань "Заметіль – 2022". Надалі такі маневри будуть продовжені.

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців до спокою та заявив, що держава вісім років протистоїть гібридній війні з боку Росії.

Тим часом у МЗС України розповіли про ефективну роботу комплексного пакету стримування Росії, до якого приєдналися США та Євросоюз.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини