4 лютого 2022, 09:47

Ходаковський розповів про злочини найманців РФ на Донбасі: "Багато розгрібали мотлоху"

Колишній ватажок найманців "ДНР" Олександр Ходаковський визнав, що російські бойовики на Донбасі масово займалися криміналом.

Ходаковський розповів про злочини найманців РФ на Донбасі: "Багато розгрібали мотлоху"

Росія наповнила криміналітетом окуповані райони Донбасу у 2014 році. Це визнав колишній "польовий командир" терористів "ДНР" Олександр Ходаковський.

Із заявою ексватажок бойовиків виступив на власному каналі у Telegram.

"Колись, у чотирнадцятому, ми багато розгрібали мотлоху: то одні "герої" влетять верхи на самохідних возах когось брати в облогу з тих, з ким у них виникли пацанські розбірки, то інші", – поскаржився колаборант.

Він уточнив, що йому доводилося "розводити по кутах" фігурантів цих пацанських розбірок, які відчули свободу на тлі окупації регіону.

За даними Ходаковського, бойовики вдавалися і до викрадення людей. Так вони заробляли гроші.

"Піком стала історія, коли до мене приїхали родичі керівника однієї з райадміністрацій і благали про допомогу: керівника захопили "ополченці" з метою викупу", – повідомив він.

Ексватажок найманців уточнив, що багато з тих найманців зараз також орудують у складі російських ПВК. Жодного покарання вони не отримали.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що "тіньовий світ" ОРДЛО Москва передала під контроль "злодія у законі" Осетрини – Ходаковський підтвердив.

Ми також писали, що Ходаковський відверто розповів про ситуацію у "ДНР": "Ми застрягли та тихо підгниваємо".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини