27 січня 2022, 21:10

Українські військові відбили спробу російських диверсантів прорватися на Донеччині

Російські диверсанти здійснили спробу прориву до позицій ЗСУ на Луганщині, але отримали відсіч.

Українські військові відбили спробу російських диверсантів прорватися на Донеччині

Диверсанти російських окупаційних військ зробили спробу прориву до позицій ЗСУ у Луганській області, але отримали рішучу відсіч із боку українських військових і були змушені відступити на окуповані території Донбасу.

Про це повідомляє пресштаб Операції Об'єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні наголошується: межі позицій українських підрозділів не зазнали змін, втрат у лавах ЗСУ немає.

Військовослужбовці тримають обстановку під контролем і продовжують забезпечувати захист української держави, нейтралізуючи загрози, що походять від країни-агресора.

У штабі додали: зазначене порушення перемир'я було єдиним за добу. Проте цей епізод свідчить, що противник продовжує порушувати домовленості щодо припинення вогню, досягнуті 22 липня 2020 року.

Своєю чергою бойовики "ЛНР" повідомляють про загибель одного найманця нібито внаслідок обстрілу району Веселогорівки із ЗПГ і великокаліберних кулеметів.

Нагадаємо, наприкінці грудня у Мережі показали ліквідацію вантажівки із "розвідниками" "ДНР". За даними диверсійно-штурмової групи "ВЕДМЕДІ SS", яка опублікувала кадри ліквідації, під час удару двоє окупантів загинули, троє зазнали поранень.

Раніше повідомлялося, що найманець "ЛНР" у наркотичному сп'янінні вийшов до позиції ЗСУ на Донбасі. 40-річний бойовик "служив" за "контрактом", а протягом шести років сидів у в'язниці за навмисне вбивство.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини