26 січня 2022, 13:39

Більше 20 російських кораблів вийшли в акваторію Чорного моря – у Міноборони озвучили плани

26 січня у Росії стартували чергові військові навчання в акваторії Чорного моря, куди вийшло понад 20 кораблів.

Більше 20 російських кораблів вийшли в акваторію Чорного моря – у Міноборони озвучили плани

Сьогодні стало відомо, що Міноборони Росії проводить чергові військові навчання на кордоні з Україною. Цього разу в акваторію Чорного моря вийшли фрегати, сторожові та десантні кораблі, а також тральники, малі протичовнові та малі ракетні кораблі.

У Міноборони Росії заявили, що всього у навчаннях має взяти участь понад 20 кораблів Чорноморського флоту. Відомо, що кораблі вийшли у море з морських баз в окупованому Севастополі та Новоросійську.

Під час руху до призначеного району екіпажі кораблів проводитимуть навчання та тренування, пов'язані з безпечним маневруванням, організацією зв'язку між кораблями та ППО у морі.

У військовому міністерстві сказали, що у січні та лютому планується цілий цикл військових навчань під загальним командуванням голови ВМС РФ Миколи Євменова.

Морські навчання проходитимуть у водах Тихого й Атлантичного океанів, а також в акваторії Охотського, Північного та Середземного морів.

Загалом до навчань планують залучити 140 бойових кораблів, 60 літальних апаратів і понад 10 тисяч військовослужбовців.

Раніше, 25 січня, ПВО Росії по навчальній тривозі підняло понад 6 тисяч військовослужбовців, які вирушили до місць проведення чергових військових навчань.

Нагадаємо, наприкінці січня 2022 року у Білгородській області на кордоні з Україною Міноборони Росії створило новий батальйон РЕБ, озброєний комплексами "Житель", Леєр-3" та "Борисоглебськ-2".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини