24 січня 2022, 21:06

Данілов попередив про удари по РФ у разі війни: "У нас є те, чого немає у Росії"

У разі повномасштабного вторгнення російської армії на територію України ЗСУ матимуть право завдавати ударів по Російській Федерації.

Данілов попередив про удари по РФ у разі війни: "У нас є те, чого немає у Росії"

ЗСУ можуть завдати точкових ударів по території РФ, якщо Кремль наважиться розпочати війну. Для такої відповіді в України "є можливості".

Про це в інтерв'ю BBC News Україна попередив секретар РНБО Олексій Данілов.

За словами чиновника, військове командування України має алгоритм дій у разі реалізації самого негативного плану Кремля.

"Чи вистачає нам цих можливостей  можливо, ми слабші, ніж армія РФ, але це не означає, що ми не воюватимемо. До того ж у нас є те, чого немає у Росії", – підкреслив секретар РНБО.

Окрім цього, Україна розраховує на підтримку союзників.

Як повідомлялося раніше, ситуація на українських кордонах загострюється з осені 2021 року, коли Кремль почав стягувати у прикордонні райони військову техніку та живу силу.

Західна преса з посиланням на дані розвідки попереджала про готовність Володимира Путіна розпочати повномасштабну війну, проте українські військові не підтверджували цих даних.

24 січня після екстреного засідання РНБО секретар Олексій Данілов зазначив, що ситуація, як і раніше, перебуває під контролем ЗСУ, тому підстав для переживань у мирних жителів немає.

У Кремлі категорично заперечують всі звинувачення, заявляючи про миролюбну зовнішню політику. При цьому російські дипломати систематично погрожують Заходу війною.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини