21 січня 2022, 09:42

В Україну прибули 30 британських солдатів із бригади спецсил: ЗМІ дізналися мету їх візиту

30 британських військовослужбовців із бригади сил спеціальних операцій вирушили до України.

В Україну прибули 30 британських солдатів із бригади спецсил: ЗМІ дізналися мету їх візиту

На тлі можливого вторгнення Росії в Україну країни Заходу продовжують надавати Україні військову допомогу як зброєю, так і фахівцями. Активні на цьому тлі США та Великобританія. Останні вирішили надати не лише зброю, а й своїх спеціалістів.

Напередодні, 20 січня, британський телеканал Sky News повідомив, що в Україну прибудуть 30 військовослужбовців і 2 тисячі протитанкових ракетних комплексів.

Джерело повідомляє, що британці прибули в Україну, щоб навчити солдатів ЗСУ керувати новими протитанковими комплексами NLAW.

Військовослужбовці входять до нещодавно створеної бригади сил спеціальних операцій. Вони вилетіли тими самими літаками, які протягом цього тижня поставили в Україну близько 2 тисяч комплексів.

ЗМІ повідомляють, що між Британією й Україною також курсував британський літак-розвідник С-17.

Британія поставила в Україну протитанкову систему NLAW, яку називають аналогом американської системи Javelin, але за умов міста.

Інформацію про постачання Україні протитанкових комплексів у понеділок, 17 січня, підтвердив голова Міноборони Бен Воллес. Він також заявив, що до України обов'язково прибудуть інструктори.

Раніше американський сенатор Джин Шахін внесла новий законопроєкт щодо України, який був популярним у роки Другої світової війни.

Нагадаємо, у Мережі показали протитанкову систему NLAW у дії. На відео було видно, як ракета легко знищила танк російського виробництва.

Також ми повідомляли, що за 90 км від Київської області на території Білорусі було помічено російську військову техніку, включно з системами залпового вогню "Ураган".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини