20 січня 2022, 10:59

У Британії зробили нову заяву щодо постачання зброї для Києва

У Міноборони Британії запевнили, що Лондон готовий передати Україні ще більше озброєння.

У Британії зробили нову заяву щодо постачання зброї для Києва

Британія готова передавати для Києва ще більше озброєнь, запевнив голова британського Міноборони Бен Воллес. За його даними, Лондон уже відправив 2 тис. протитанкових гранатометів, пише The Daily Mail.

Він пообіцяв продовжити уважно моніторити потребу збільшення постачання зброї для оборони до нашої держави. Лондон готовий всіляко підтримувати Київ щодо самооборони суверенної держави.

За оцінюванням керівника британського оборонного відомства, майбутні поставки Британії здатні переконати решту західних країн наростити свою військову підтримку для України.

Він також запевнив, що Об'єднане Королівство налаштоване рішуче допомагати Києву, підтримувати незалежність Української держави та взаємні інтереси. Уоллес нагадав, що Лондон допомагає розвивати ЗСУ здібності в оборонній сфері. У результаті Міноборони Британії збільшує військову підтримку для Києва у зв'язку з агресією РФ.

Треба сказати, що нещодавно до Києва прибула партія міжнародної техпідтримки від британців: надано легку протитанкову зброю. Тим часом Лондон продовжує відправляти в Україну рейси ВТС С-17.

Нагадаємо, у Держдепі США дозволили трьом партнерам НАТО, Балтійським країнам, направити до Києва американське озброєння.

Крім того, якщо Росія вирішить вторгнутися до України, то США не допомагатимуть Києву своїми військами, пишуть ЗМІ.

А Байден чітко сформулював, чого чекатиме РФ у разі вторгнення в Україну.

До цього у Міноборони України закликали Захід заздалегідь запровадити санкції проти РФ.

Додамо, держсекретар США Ентоні Блінкен озвучив три методи оборони України від РФ.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини