11 січня 2022, 14:52

Французька розвідка озвучила три сценарії Росії щодо вторгнення в Україну

Кремль не відкинув можливості атакувати Україну, розробляючи одразу кілька сценаріїв.

Французька розвідка озвучила три сценарії Росії щодо вторгнення в Україну

Французька розвідка не виключає, що Москва розробляє одразу кілька сценаріїв бойових дій в Україні: від захоплення всього Донбасу до окупації міст на Півдні України.

Напередодні ресурс Europe1, посилаючись на розвідку Франції, опублікував статтю, що Путін не відкинув планів вторгнення в Україну. При цьому президент Росії чудово розуміє, що співвідношення сил "дуже напружене".

Джерело повідомляє, що Путін вирішуватиме подальшу долю України, відштовхуючись від результатів переговорів із США та НАТО.

Французька розвідка прогнозує три сценарії подій в Україні.

Перший – пряме вторгнення російської армії. На кордоні з Україною вже перебуває від 100 до 150 тисяч російських солдатів і дуже багато військової техніки. У цьому сценарії буде багато жертв з обох боків.

Джерело повідомляє, що уряд Великої Британії вже розробив екстрений план евакуації громадян свого королівства.

Сценарій №2 – приєднати до Росії лише Донбас. Французькі генерали у першу чергу робили ставку на такий хід розвитку подій. Він підходить для Росії, яка може спровокувати у регіоні інцидент, щоб потім ввести війська "для захисту" громадян своєї країни.

Останній сценарій – захоплення стратегічно важливих регіонів на Півдні України. Росія збирається у такий спосіб "з'єднати" Крим не лише по воді, а й суші.

При цьому французи не відкидають, що Росія готова використати у війні проти України стратегію генерала Валерія Герасимова. Він пропонує тотальну війну на економічному, інформаційному та військовому фронтах.

Під час переговорів зі США Рябков вкотре заявив, що Росія вимагає від НАТО "бетонних" гарантій того, що Україна та Грузія не стануть членами Альянсу.

Раніше ми повідомляли, що з початку січня 2022 року Росія перекидає із Далекого Сходу на Захід країни ешелони з військовою технікою.

Нагадаємо, видання The New York Times повідомило, що Росія перекидає до кордону з Україною бойові вертольоти.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини