6 січня 2022, 12:36

Дрон ЗСУ двома бомбами ліквідував БМП російських найманців на Донбасі

На Донбасі два осколково-фугасні снаряди знищили БМП окупантів.

Дрон ЗСУ двома бомбами ліквідував БМП російських найманців на Донбасі

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з Донбасу, де можна побачити знищення бойової машини російських найманців. У пості не сказано, коли і де було знищено БМП.

Відомо, що бойову машину піхоти було знищено снарядами, які на неї скинув безпілотник, інформує "Український Діалог".

Це не перший випадок, коли за допомогою дрону українські військові знищують бойову техніку чи транспорт російських найманців. У серпні 2019 року на Донбас прибуло дві БМП, які вели обстріл позицій ЗСУ. За допомогою дрону вдалося вирахувати їхнє розташування та координати, а вже військові змогли прицільно вдарити та знищити бойові машини.

У липні 2021 року ударний дрон, який ЗСУ передали волонтери, зміг знищити двома снарядами ворожу БМП. Роман Донік повідомив, що цей дрон вже знищив 7 БМП і ворожу військову техніку на Донбасі.

БМП – бойова машина піхоти, яку використовують для транспортування особового складу та для вогневої підтримки. Також з машини можна вести вогонь десанту, що дозволяє підвищити захищеністьі мобільність піхоти на полі бою. Можна використовувати БМП і для спільної дії з танками у бою.

Раніше ми повідомляли, що на початку січня 2022 року на Херсонщині гранатометники провели військові навчання, які будуть продовжені вже навесні.

Нагадаємо, турецька компанія передала Україні нову систему бойового управління ADVENT, яку можна встановлювати на кораблі та координувати дії іншої військової техніки.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини