29 грудня 2021, 21:30

Данілов назвав ділянки “найбільшої небезпеки” на кордоні з Росією

Секретар Радбезу України назвав найімовірніші ділянки, на яких РФ може розпочати вторгнення.

Данілов назвав ділянки “найбільшої небезпеки” на кордоні з Росією

Накопичення військ РФ на українському кордоні, достатнього для повномасштабного вторгнення, на сьогодні не спостерігається. Проте є кілька ділянок, де ймовірність агресії є високою.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олексій Данілов в інтерв'ю опозиційному виданню РФ "Настоящее время".

Переміщення військ РФ на українському кордоні Данілов назвав “некритичним”, уточнивши, що для великого наступу РФ знадобиться у 3 – 5 разів більше військових, аніж є зараз на українських рубежах.

Однак, визнав секретар Радбезу, військова загроза з боку РФ існує. Ділянки "найбільшої небезпеки", за його словами, – це окуповані території Донбасу, де є війська РФ, а також узбережжя Азовського моря – район Маріуполя.

Загалом, вважає Данілов, РФ сконцентрувала 100-тисячне військо на українському кордоні не для вторгнення, а для того, щоб примусити Вашингтон до переговорів. І Москві це вдалося – президент США Джозеф Байден провів переговори з російським колегою Володимиром Путіним.

"РФ досягла того, чого хотіла. Вона хотіла прямих переговорів зі Сполученими Штатами. Росія це питання вирішила", – заявив Данілов.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що секретар Радбезу Данілов назвав "завдання номер один" для президента РФ по Україні.

Ми також писали, що Данілов спрогнозував розпад Росії на частини через внутрішні проблеми та відділення Чечні.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини