29 грудня 2021, 10:18

Ярош попередив Донбас про можливі провокації з боку російських найманців

Ярош не відкидає, що на тлі недавніх заяв Шойгу на Донбасі готуються якісь провокації.

Ярош попередив Донбас про можливі провокації з боку російських найманців

Минулого тижня голова Міноборони Росії Сергій Шойгу заявив, що Київ готує наступальну операцію на Донбасі та для цього будуть залучені американці з ПВК. У Москві заявили, що можлива хімічна атака.

Радник Головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош вирішив відреагувати на заяву Кремля. 28 грудня він дав інтерв'ю LB.ua.

Колишній лідер "Правого сектору" заявив, що сьогодні на Донбасі не спостерігається активності з боку російських найманців. При цьому Ярош заявив, що військова техніка підтягується до лінії зіткнення, проте такі переміщення з боку ворога спостерігалися і раніше.

Ярош заявив, що з боку ЗСУ ніхто не готує спецоперацій щодо "звільнення Донбасу" військовим шляхом. Проте не виключено, що у Путіна щось починають і готують неприємний сюрприз як для мешканців Донбасу, так і для ЗСУ.

Немає на Донбасі й американських ПВК. Не виключено, що чергову "страшилку" для жителів Східної України вигадали у Москві, щоб під приводом відповіді на "хіматаку" самим щось "утнути".

21 грудня Шойгу наполягав на тому, що у районі Маріуполя перебуває 120 американців із ПВК. У Пентагоні такі слова назвали дезінформацією та фейком.

У МЗС України не виключили, що Росія, заявляючи про американських військових на Донбасі, готує чергову провокацію у регіоні.

Раніше ми повідомляли, що наприкінці грудня 2021 року Ярош побував на передовій і побачив активізацію з боку російських найманців. Він не відкинув можливості підготовки нової провокації з боку ворога.

Нагадаємо, сенатор РФ Косачов заявив про готовність залучити російську армію у чужій країні, але нібито для "захисту" громадян своєї держави.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини