28 грудня 2021, 08:04

Найманець "ЛНР" у наркотичному сп'яніння вийшов до позиції ЗСУ на Донбасі

Військовослужбовці затримали на лінії розмежування бойовика так званої "ЛНР", який самостійно вийшов на наглядовий пост одного з підрозділів ЗСУ.

Найманець "ЛНР" у наркотичному сп'яніння вийшов до позиції ЗСУ на Донбасі

Вранці 27 грудня найманець угруповання "ЛНР" вийшов до позицій ЗСУ на лінії розмежування, де його затримали. Він йшов у російській формі, у стані сильного наркотичного сп'яніння, повідомляє штаб операції Об'єднаних сил.

За останніми даними, 40-річний чоловік "служив" за "контрактом", а протягом шести років сидів у в'язниці за умисне вбивство.

При собі він мав паспорт формування "ЛНР". Проте особу затриманого поки що не розкривають.

Наразі він перебуває у СБУ.

Як повідомлялося раніше, депутат Держдуми Росії Дмитро Саблін заявив, що за роки війни у Сирії загинуло 186 донецьких найманців. Жителі ОРДО пишуть, що багато хто погоджується воювати на Близькому Сході через підвищену зарплату.

А у в'язниці на окупованій території Донбасу зарізали 37-річного громадянина України Руслана Макарця. Після "служби" у лавах військових формувань "ДНР" він вирішив здатися СБУ та працювати на Україну, однак був схоплений окупантами у Горлівці. Тепер український омбудсмен вимагає інспекції Червоного Хреста до в'язниці, де загинув українець і перебувають інші бранці.

У Києві тим часом затримали ката в'язниці "Ізоляція" у Донецьку, відомого як Палич. Довгий час він мучив полонених, багато хто не витримував його витончених знущань. До речі, у тортурах брала участь і його дружина, яка за загадкових обставин зникла.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини