27 грудня 2021, 20:45

Штаб територіальної оборони формують у Києві: озвучено конкретну мету

Систему територіальної оборони столиці мають розгорнути найближчим часом. У січні заплановано проведення навчань тероборони.

Штаб територіальної оборони формують у Києві: озвучено конкретну мету

У столиці формують штаб тероборони, продовжується набір резервістів, інформує КМДА.

За словами заступника голови столичної міськадміністрації з питань реалізації самоврядних повноважень Андрія Крищенка, формування такого важливого відомства столиці зобов'язані завершити у найближчі терміни. До того ж наступного місяця мають намір здійснити навчання з територіального захисту Києва.

Як наголосив градоначальник столиці Віталій Кличко, багато у чому від безпеки у Києві залежить загальна стійка обстановка загалом у державі.

На думку мера, загрози з боку Кремля, зосередження російських підрозділів біля кордонів нашої країни змушують киян підготуватися до різних варіантів, у тому числі й до найгіршого результату. Він зазначив, що у столиці повинна бути певна схема маневрів при можливій НС, тому слід відпрацювати взаємодії всіх профільних відомств і підрозділів.

За словами Кличка, також необхідно забезпечити безпеку стратегічних об'єктів, яких налічується понад півтисячі. За можливої критичної ситуації їх посилено патрулюватимуть такі силові структури, як Нацполіція, військові, а також підрозділи тероборони.

Нагадаємо, раніше зазначалося, що Британія може вивезти з України своїх військових – ЗМІ дізналися про умови.

Українці відповіли Кадирову, який погрожує захопити Україну.

Жириновський заявив, що зроблять в Україні після "захоплення" країни російською армією.

У РНБО оцінили можливість вторгнення РФ з Азовського моря: ЗСУ зміцнюють лінію оборони.

Тим часом Волкер запропонував Заходу нову тактику проти Росії.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини