24 грудня 2021, 15:35

186 бойовиків із Донецька загинули у Сирії – у Держдумі РФ зробили заяву

Не виключено, що незабаром у Сирії з'явиться пам'ятник бойовикам із Донецька, які загинули поза батьківщиною, борючись за чужі ідеї, принципи та політику.

186 бойовиків із Донецька загинули у Сирії – у Держдумі РФ зробили заяву

Депутат Держдуми Росії Дмитро Саблін, який також є керівником "Бойового братства", заявив, що за роки бойових дій у Сирії загинуло 186 донецьких бойовиків, які боролися на боці Башара Асада.

У Держдумі заявили, що сирійська сторона виступила ініціатором встановлення пам'ятника загиблим, повідомляє Тelegram-канал AKUTIN.DPR.RU.

Першим на новину відреагував блогер Фашик Донецький. Він висміяв представників "ДНР", які не лише розкрили секретну інформацію, а й видали депутата Держдуми, який має повну інформацію про донецьких бойовиків у Сирії.

Блогеру дуже цікава думка МЗС України та Заходу щодо цієї інформації, бо невідомо, яким чином ці 186 загиблих потрапили до Сирії? Чи не літаком ПВК "Вагнер", запитує блогер.

Літаку на вильоти дає добро лише Росія, а значить вона усвідомлено відправила бойовиків до Сирії. Не виключено, що всіх бойовиків для Сирії вербує саме Саблін.

19 грудня Саблін повідомив, що у Сирії керівна Партія арабського соціалістичного відродження підписала документи з громадським рухом "ДНР". При цьому депутат Держдуми не уточнював, що прописано в угоді.

Раніше колишній "ватажок ДНР" і депутат Держдуми Росії Бородай придбав нерухомість в ОАЕ на суму понад 450 тисяч євро.

Нагадаємо, колишній бойовик із "ДНР" Ахра Авідзба очолив групу незадоволених урядом окупованої Абхазії. Він і група молодчиків зважилися на штурм парламенту.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини