23 грудня 2021, 11:20

Росія проведе масштабні навчання на кордоні з Україною: озвучено деталі

Міноборони Росії готове провести в окупованому Криму масштабні військові навчання, до яких залучить 1300 військовослужбовців.

Росія проведе масштабні навчання на кордоні з Україною: озвучено деталі

Сьогодні, 23 грудня, в окупованому Криму стартують військові навчання, у яких бере участь військова техніка у кількості 250 одиниць і військовослужбовці у кількості 1200 солдатів. Також навчання відбудуться у Краснодарському краї під Новоросійськом.

Сьогодні навчання стартують в окупованому Криму на полігоні "Опук". Буде проведено стрільбу з артилерійських знарядь, а також перевірено готовність військ хімічного та біологічного захисту, інформує сайт Міноборони РФ.

Джерело повідомляє, що буде відпрацьовано дії десантників із застосуванням вертольотів. Вони повинні встигнути заблокувати захоплені райони та забезпечити швидкий наступ головних сил.

А вже завтра, 24 грудня, військові навчання розпочнуться й у Краснодарському краї. Військовослужбовці відпрацьовуватимуть бої на коротких дистанціях, а також проводитимуть розвідувально-ударні дії артилерійським дивізіоном.

Варто нагадати, що на початку грудня Міноборони Росії провело військові навчання в окупованому Криму із залученням морських піхотинців.

А кілька тижнів тому військовослужбовці з ПВО розпочали масштабні навчання біля кордону з Україною.

Сергій Лавров заявляв, що Київ нарощує свої сили на кордоні з Росією, саме тому Кремль прийняв рішення "дати відповідь".

Раніше українська розвідка помітила активність російських найманців на Донбасі, яких Міноборони РФ оснащує муляжами військової техніки, щоб ЗСУ почали вести обстріл позицій ворога.

Нагадаємо, за словами Олексія Данілова, за 200 км від кордону з Україною Росія зібрала вже понад 120 тисяч військовослужбовців.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини