22 грудня 2021, 16:25

Військових РФ за 200 км від кордонів України побільшало – Данілов назвав кількість

Секретар Ради безпеки України Олексій Данілов повідомив про перекидання на український кордон 122 тисяч військових Росії.

Військових РФ за 200 км від кордонів України побільшало – Данілов назвав кількість

На сьогодні біля кордону України сконцентровано угруповання російських військ у кількості 122 тисячі військових.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олексій Данілов на конференції "Дипломатія 30. Стратегія сильної держави", повідомляє Діалог.UA.

За словами Данілова, за 200 км від кордону Росія зосередила 122 тисячі військових, а за 400 км – 143,5 тисячі.

Ми розуміємо, що там (на кордоні – ред.) відбувається. Ми чітко знаємо кількість військових, які є з боку Російської Федерації”, – запевнив секретар Ради безпеки.

Він уточнив, що ситуація є дуже напруженою. Проте наразі ознак підготовки перекинутих військ до вторгнення не спостерігається.

"Ми все це відстежуємо", – наголосив Данілов.

Контекст

Росія почала знову демонстративно концентрувати війська біля українського кордону восени 2021 року. У зв’язку з цим світ заговорив про підготовку Москви до чергового великого вторгнення в Україну.

США, НАТО та ЄС вже попередили Кремль, що дадуть відповідь на ескалацію запровадженням “пекельних” санкцій, які вдарять по російській економіці, а також по оточенню президента РФ Володимира Путіна.

Паралельно з концентрацією військ Росія висунула США та НАТО низку вимог, у тому числі щодо відведення військ зі Східної Європи, а також про відмову від членства в Альянсі пострадянських країн.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Данілов розповів, коли буде запроваджено воєнний стан в Україні.

Нагадаємо, Данілов запевнив, що Україні вистачить зброї для всіх, якщо Росія наважиться на вторгнення.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини