13 грудня 2021, 08:43

Арестович зробив несподівану заяву про військових США як підкріплення ЗСУ

Арестович підтримав слова Резникова про те, що Україні не потрібний у боротьбі проти ворожих військових настроїв Росії іноземний бойовий контингент.

Арестович зробив несподівану заяву про військових США як підкріплення ЗСУ

Найважливішим у протистоянні російської агресії зараз є сучасна зброя та допомога західних партнерів у модернізації тих озброєнь, які вже є в арсеналі ЗСУ. Таку думку кілька днів тому висловив голова Міноборони Олексій Резников. "Битимемося самі", - підкреслив він.

У суботу, 11 грудня, радник голови Офісу президента України Олексій Арестович заявив, що кожен солдат, який захищає нашу країну від ворога, має завжди пам'ятати про три важливі моменти, які піднімуть його бойовий дух навіть у найважчій ситуації на передовій.

"Ми не потребуємо американських військ тут. Ми потребуємо допомоги. Український солдат, коли він воює, має знати три речі. Перше: за нього країна (він це знає), за нього найвище військово-політичне керівництво України, ніхто не збирається здавати, а збирається воювати. Здали що-небудь за 2,5 роки? Нічого. Bayraktar застосували. І третє: весь цивілізований світ, Захід, НАТО та ЄС – за нього. Тоді він воюватиме”, – сказав спікер української делегації у Тристоронній контактній групі із врегулювання ситуації на Донбасі в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Таким чином він зійшовся на думці з міністром оборони про те, що Україні не потрібні війська США, а потрібна лише допомога озброєнням.

Радник голови ВП зазначив, що ВСУ має надані американськими партнерами переносні протитанкові ракетні комплекси Javelin і їх постачання триває.

"Наскільки я розумію, цими днями прийшла нова партія - 30 пускових установок, 180 ракет. Вважайте, 175 російських танків не існує. Це майже танкова дивізія", - додав Арестович.

Раніше радник голови ВП розповів, що у переговорах з американським колегою Володимир Путін обіцяв розрядку на українському напрямі. Проте, не дотримавшись своїх слів, Кремль одразу ж зірвав переговори у Тристоронній контактній групі (ТКГ). На пропозицію Києва відкрити КПВВ, встановити припинення вогню й обміняти полонених РФ надіслала Київ домовлятися зі своїми маріонетками у “Л/ДНР”.

Нагадаємо, Арестович оцінив ймовірність приєднання Німеччини та Франції до СЦКК або СММ ОБСЄ на Донбасі.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини