6 грудня 2021, 09:12

Financial Times: США переконали країни ЄС у тому, що Росія готує вторгнення в Україну

Розвідка США спромоглася переконати навіть скептиків із ЄС у тому, що Росія серйозно готується до вторгнення в Україну.

Financial Times: США переконали країни ЄС у тому, що Росія готує вторгнення в Україну

Минулого тижня Вашингтон надав своїм союзникам у ЄС чергові дані розвідки, які переконали навіть скептично налаштовані країни Європи у тому, що Росія справді готується до вторгнення в Україну.

Журналісти Financial Times стверджують, що, згідно з даними розвідки, напад має відбутися на початку 2022 року.

Весь минулий тиждень Вашингтон через Брюссель постачав країнам ЄС нові дані розвідки про можливе вторгнення Росії в Україну. Ці дані змогли переконати навіть скептично налаштований Берлін у тому, що напад можливий і реальний.

Вашингтон закликає своїх партнерів у Європі розробити низку нових санкцій, спрямованих проти Росії, у разі агресивної поведінки останньої.

У Брюсселі визнали, що докази, які надала американська розвідка, є "вагомими". У Вашингтоні вирішили надати ЄС нові докази, оскільки не всі країни Європи вірили, що Росія може напасти на Україну.

Днем раніше ще одне видання Associated Press із посиланням на дані американської розвідки опублікувало статтю про напад Росії на Україну, що готується. Для цього Кремль готовий залучити 175 тисяч російських військовослужбовців.

Раніше американський сенатор Кріс Мерфі закликав Вашингтон надати Україні вагомішу військову допомогу, щоб Росія не перетворила країну на другий Афганістан.

Нагадаємо, низка американських експертів, відштовхуючись від даних розвідки, не сумніваються, що Росія може вторгнутися до України на початку 2022 року.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини