3 грудня 2021, 14:11

В Україні незабаром з'являться дві нові військові бази – Міноборони

Військові об'єкти перебувають на стадії початку будівництва, повідомив Міністр оборони України.

В Україні незабаром з'являться дві нові військові бази – Міноборони

Як сказав голова Міноборони Олексій Резніков у Верховній Раді у п'ятницю, 3 грудня, військово-морські бази будуть розташовані у Бердянську й Очакові, передає Діалог.UA.

Він наголосив, що розвиток флоту, зважаючи на сучасні загрози, відіграє особливе значення. В оборонному відомстві вважають цей напрямок найпріоритетнішим на сьогоднішній день.

"Ми переходимо до практичної стадії будівництва двох військово-морських баз у Бердянську й Очакові та інших контрактів у рамках домовленостей зі Сполученим Королівством", - розповів Резніков.

Скільки часу займе будівництво, міністр не уточнив. Військово-морські бази з'являться у рамках угоди України з Британією, яка, крім цього, передбачає виділення коштів на будівництво восьми ракетних катерів і придбання у Великобританії двох тральщиків.

Нагадаємо, 12 листопада посол України у Великій Британії Вадим Пристайко підписав у Лондоні українсько-британську рамкову угоду, яка передбачає виділення коштів на посилення озброєння України.

Раніше Резніков повідомив про перекидання до кордонів України російського угруповання чисельністю понад 94 тисячі солдатів.

Автор: Марина Журавлева

Останні новини