2 грудня 2021, 14:08

Пєсков незадоволений заявою Зеленського у Верховній Раді: "Що говорити про таку фразу?"

Спікер Путіна висловив невдоволення заявою українського президента Володимира Зеленського у Раді.

Пєсков незадоволений заявою Зеленського у Верховній Раді: "Що говорити про таку фразу?"

Російська влада прокоментувала можливість відновлення повномасштабних бойових дій на окупованій частині Донбасу, звинувачуючи Україну та президента Володимира Зеленського в агресивній риториці.

Про це повідомляє російське інформаційне агентство "ТАСС" із посиланням на заяву спікера Кремля Дмитра Пєскова.

За його словами, російська влада оцінює ймовірність відновлення бойових дій як високу.

"Ймовірність військових дій в Україні, як і раніше, висока, це предмет особливої стурбованості для нас. Ми загалом бачимо досить, напевно, навіть агресивну, можна сказати, риторику з боку української влади", – заявив він.

Спікер Путіна висловив невдоволення заявою українського президента Володимира Зеленського, який під час виступу у ВР напередодні наголосив на силі та боєздатності української армії.

"Що говорити про таку фразу глави держави, що Україна має сильну, потужну армію: "Ми не повинні боятися говорити правду, ми хочемо повернути Донбас – давайте". Дослівно, залапковано", – заявив Пєсков у відповідь на слова українського президента.

За його словами, ситуація на Донбасі викликає занепокоєння Москви.

У Кремлі оцінюють ситуацію на окупованій частині Донбасу як "дуже і дуже тривожну". Заяву про це на тлі концентрації підрозділів армії Росії на кордонах з Україною зробив речник російського президента Дмитро Пєсков. Коментуючи заяву секретаря Радбезу РФ Миколи Патрушева російським інформагентством про можливість виникнення в Україні будь-якої миті "кризи з мільйонами біженців", спікер Кремля зазначив, що вона "має під собою підставу".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у США запропонували нові заходи на тлі агресії РФ щодо України.

Нагадаємо, США закликали Кремль до "відкритості" намірів: війська РФ біля України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини