2 грудня 2021, 11:54

Лукашенко заявив про військові навчання біля кордону з Україною із залученням Росії

Білорусь і Росія запланували військові навчання біля кордону з Україною, вони пройдуть у два етапи.

Лукашенко заявив про військові навчання біля кордону з Україною із залученням Росії

Напередодні в інтерв'ю російському пропагандисту Дмитру Кисельову самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко анонсував нові військові навчання, які він готовий провести спільно з Росією біля кордону з Україною. Навчання пройдуть у два етапи та намічені на найближчий час.

Вчора, 1 грудня, в інтерв'ю Дмитру Кисельову білоруський диктатор заявив про навчання, що готуються біля кордону з Україною, інформує РІА "Новости".

Лукашенко заявив, що недавно йому доповіли у Міноборони країни про активність з боку України на кордоні. Більше того, українські політики дедалі частіше починають словесно "нападати" на Білорусь. Лукашенко заявив, що його це "дуже турбує і засмучує".

Диктатор заявив, що після розмови з Путіним обидва ухвалили рішення протягом найближчих двох місяців провести військові навчання біля кордону з Україною.

Перший етап має відбутися у грудні, а другий – у січні 2022 року, заявив невизнаний президент Білорусі.

Раніше ми повідомляли, на думку Лукашенка, в Україні зараз черговий "націоналістичний чад" і до влади прийшли "випадкові люди", саме тому він хоче зробити все можливе, щоб Україна "стала нашою".

Нагадаємо, невизнаний президент Білорусі готовий розмістити у себе у країні ядерну зброю, якщо Польща попросить Вашингтон дати їй зброю, спрямовану у бік Мінська.

Також ми повідомляли, що у разі відновлення бойових дій на Донбасі Лукашенко готовий допомогти Росії та піде війною проти України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини