30 листопада 2021, 20:32

Колаборант Ходаковський про "ДНР": "Ми застрягли та тихо підгниваємо"

Колишній командир угруповання "Восток" Олександр Ходаковський визнав провал російського проєкту "Новоросія" в Україні.

Колаборант Ходаковський про "ДНР": "Ми застрягли та тихо підгниваємо"

Колаборант, колишній польовий командир "ДНР" Олександр Ходаковський виступив з упадницьким постом.

Він заявив, що готується до "найгіршого". Текст він оприлюднив на своєму каналі у Telegram 30 листопада, повідомляє Діалог.UA.

Ходаковський написав, що у 2014 році РФ і сепаратисти хотіли захопити "якнайбільше території України", однак, зазначив він, не вийшло.

"Бажано було б всю Україну повернути, але ми здогадувалися, що це, напевно, поки що неможливо, і проголосили "Новоросію" як щось більш можливе", – написав колаборант.

Він визнав, що з "Новоросії" вийшло щось "напівзогниле".

"Я точно не збираюся нарікати та нити, що все зникло, що нічого не вийшло, що ми застрягли та тихо підгниваємо", – написав Ходаковський. Він припустив, що у майбутньому ситуація може змінитися, уточнивши, що внутрішньо готується до найгіршого варіанту.

Зауважимо, що нещодавно Ходаковський пророкував швидкий крах "Л/ДНР", якщо Україна зважиться на силову деокупацію. Він визнав, що "корпуси" небоєздатні без допомоги Росії.

Він також повідомляв, що у разі наступу ЗСУ угруповання "Л/ДНР" застосують тактику 2014 року, "чіпляючись" за населені пункти та ховаючись за спинами мирного населення.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Ходаковський розповів про життя у Донецьку: "Чужий і страшний".

Ми також писали, що Стрєлков і Калашніков відкрито розповіли про ситуацію у "Л/ДНР": "Економіка розгромлена, все розпиляли та розтягли".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини