29 листопада 2021, 08:03

Генерал Кривонос про війну з Росією: "Сценарій існує лише один"

Якщо Кремль наважиться атакувати Україну, на передову повернуться 400 тисяч осіб, які вже мають бойовий досвід.

Генерал Кривонос про війну з Росією: "Сценарій існує лише один"

Україна має лише один можливий сценарій війни з Росією – бути готовими до виконання своїх завдань, які раніше неодноразово були уточнені та поставлені.

Про це заявив генерал Сергій Кривонос, визнавши, що головна проблема у неготовності держави до реальної агресії.

"Погляньте, чим займається уряд. Уряд виконує свої функціональні обов'язки відповідно до мирного часу", – прокоментував військовий.

Кривонос уточнив, що за 2,5 останні місяці Кабмін ухвалив лише два документи, у яких є слова "безпека" й "оборона". Обидва реально не мають відношення до ЗСУ.

"Захід чітко стежить, наскільки ми готуємось. Ми нічого не робимо, щоб бути готовими до війни... Влада говорить про війну, але не готується до неї. Тут не лише питання до військових, тут питання до країни. І росіяни, дивлячись на це, чітко розуміють, коли завдати удару», – сказав Кривонос.

Проте Москва знає, наскільки змінилася армія України за роки війни на Донеччині.

"Відсіч буде сильна. Росіяни розуміють, що через горнило російсько-української війни у нас пройшло вже близько 400 тисяч, і ці люди дуже швидко займуть своє місце у бойових порядках наших бригад. Росіяни розуміють, що не проблема окупувати територію, проблема потім тримати її під контролем. І у середньому є такі цифри: на 40 громадян має бути 1 солдат-окупант. Порахуйте, скільки потрібно росіян, щоб утримати. Українська армія здатна (дати відсіч – ред.)!" – резюмував генерал.

Нагадаємо, США та НАТО стривожені напругою біля кордонів України. За останніми даними, Кремль стягнув до кордонів близько 100 тисяч військових і техніку.

Однак президент Зеленський, посилаючись на дані розвідки, та РНБО поки не бачать чітких ознак наступу, що готується, хоча визнають, що готові до різних сценаріїв Кремля.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини