27 листопада 2021, 08:53

Стрєлков розповів, хто розпочав війну Росії проти України: "Це були не добровольці"

Кремль, як і раніше, розраховує на зміну влади в Україні та захоплення нових територій – від Одеси до Києва.

Стрєлков розповів, хто розпочав війну Росії проти України: "Це були не добровольці"

Один із перших засновників формування "ДНР" Ігор Стрєлков-Гіркін упевнений, що, починаючи війну проти України, Кремль мав поставити військовим чітке завдання: перемагати чи капітулювати, передає ТГ-канал "Український Діалог".

"У цю війну взагалі не можна було влазити без рішучих цілей. Не можна відокремлювати Донбас від Криму. Дії почалися у Криму... почали цю війну. Її почали, даруйте, не добровольці. Це був рішучий крок. Це був незворотний крок", – розповів окупант.

За його словами, російські військові мали "йти до Одеси з прицілом на Київ" або спочатку здатися. Однак через сім років війни та анексії, за оцінкою Стрєлкова, ситуація для Кремля погіршилася, але завдання залишилося колишнім. Москва все ще розраховує "повністю усунути" людей, які прийшли до влади після Революції Гідності.

Зазначимо, нещодавно Стрєлков визнав, що на окупованому Донбасі люди дуже розчаровані у Росії та її ставлениках. Мирні жителі бачать, що життя на вільних територіях суттєво відрізняється від їх реалій.

Окрім цього, диверсант знову підтвердив небоєздатність угруповань найманців. Без допомоги кадрових військ Росії вистояти проти ЗСУ вони не зможуть навіть пів години.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини