26 листопада 2021, 11:24

Bloomberg: Росія готується до "глобальної війни", перекинувши війська на Камчатку

Журналісти з Bloomberg заявляють, що Росія не просто готується до вторгнення в Україну, а й до глобальної війни.

Bloomberg: Росія готується до "глобальної війни", перекинувши війська на Камчатку

У своїй новій статті журналісти вкотре дотримуються думки, що вторгнення Росії до України буде не раніше січня 2022 року. Однак на випадок "глобальних бойових дій" Кремль підстрахував себе та перекидає війська на Камчатку.

Вчора, 25 листопада, видання Bloomberg опублікувало статтю "Бруд може допомогти відстрочити час вторгнення Росії до України". У ній аналітики й експерти стверджують, що через теплу погоду та мулисту місцевість, а також необхідність додаткових військ вторгнення Росії в Україну можливе не раніше січня 2022 року.

Однак Росія боїться, що вторгнення в Україну може перерости у "глобальну війну", саме тому Москва терміново розпочала перекидання військ на Камчатку, ближче до Японії та США.

У Росії продовжують стверджувати, що вони не мають наміру вторгатися в Україну. Дмитро Пєсков стверджує, що такі публікації – справа рук західних ЗМІ, які штучно нагнітають обстановку. Глава МЗС Росії стверджує, що Київ спеціально хоче виставити себе жертвою "російської агресії".

Водночас експерти з Conflict Intelligence Team, які детально вивчають конфлікти у Сирії та Україні, також упевнені, що вторгнення можливе не раніше за зиму 2022 року.

Раніше ми повідомляли, що Кулеба не знає, які думки у голові у Путіна, проте Україна зробить усе можливе, щоб він навіть не думав нападати, інакше гірко про це пошкодує.

Нагадаємо, в Офісі президента України повідомили, що Зеленський не має наміру вводити військовий стан. Україна у такому стані з Росією перебуває з 2014 року.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини