17 листопада 2021, 15:47

Росія перекидає до Криму додаткові сили десанту

Росія збільшить своє військове угруповання в окупованому Криму до початку грудня.

Росія перекидає до Криму додаткові сили десанту

Країна-агресор Російська Федерація продовжує нарощувати свою військову присутність в окупованому Криму. На початку грудня на півострові сформують новий десантно-штурмовий полк, який увійде до складу Новоросійської гвардійської ланки ВДВ.

Про це у середу, 17 листопада, пише "Интерфакс" із посиланням на Міноборони РФ.

Як заявив голова російського оборонного відомства Сергій Шойгу, 56-та десантно-штурмова бригада, що дислокується у Волгоградській області, буде перетворена на 56-й десантно-штурмовий полк із місцем постійного базування в окупованій Феодосії.

Крім того, повідомляється, що до кінця року з'єднання полку ПВД посилять підрозділами безпілотних літальних апаратів.

За час окупації Криму російська сторона значно збільшила своє військове угруповання на півострові, у тому числі за рахунок ЗРК "С-400", берегових ракетних комплексів "Бастіон" і "Бал", а також інших видів озброєння. Кораблі Чорноморського флоту РФ, зокрема, оснащені крилатими ракетами "Калібр".

Нагадаємо, у середині жовтня російський десант відпрацював в окупованому Криму ліквідацію "бандформувань", які прибули на півострів з метою "проведення терактів". У маневрах було залучено гелікоптери "Мі-8АМТШ" у кількості 20 одиниць.

Раніше керівництво НАТО заявило, що Москва використала окупацію Криму для контролю над Чорноморським регіоном.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини