16 листопада 2021, 14:52

"Київ дещо призабув", – Сладков пригрозив Україні після візиту Шойгу до Воронежа

Російський військовий журналіст пов'язав візит Шойгу до Воронежа з військовою загрозою для України.

"Київ дещо призабув", – Сладков пригрозив Україні після візиту Шойгу до Воронежа

Російський журналіст і військовий кореспондент телеканалу "Россия – 1" Олександр Сладков повідомив про військову загрозу для України після візиту російського міністра оборони Сергія Шойгу до Воронежа з інспекцією.

У своєму телеграм-каналі Сладков заявив, що у Воронежі розташована 20-та гвардійська загальновійськова армія РФ, яка відповідає за оборону 5 російських областей, що межують з Україною.

Сладков натякнув, що інспекція Шойгу пов'язана з військовою загрозою для України.

"СЕРГІЙ ШОЙГУ У ВОРОНЕЖІ. ЦІКАВО... Воронеж – це 20-та загальновійськова армія, яка відповідає за оборону російських Воронезької, Брянської, Смоленської, Курської та Білгородської областей. Це області, що межують з Україною.

Актуально. Київ призабув, що, крім Чорного моря, є ще й сухопутний кордон із Росією: приблизно 1000 морем і 2000 суходолом", – заявив Сладков.

На тлі концентрації великих армійських підрозділів російської армії вздовж кордону з Україною російський журналіст натякнув на можливість початку бойових дій.

Раніше видання The Mirror розповсюдило інформацію про те, що Великобританія готова направити до України близько 600 бійців спецпризначення. Приводом для цього стали повідомлення про підготовку Росією вторгнення в Україну. Начальник штабу оборони Великобританії генерал Нік Картер вважає високим ризик великої війни РФ із Заходом. Співрозмовник видання розповів, що британське командування готує загін із бійців Особливої повітряної служби (Special Air Service, SAS), Полку спеціальної розвідки, медиків, інженерів, зв'язківців, а також близько 400 військовослужбовців із 16-ї десантно-штурмової бригади.

Раніше повідомлялося, що прессекретар президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков прокоментував інформацію ЗМІ стосовно планів Росії щодо вторгнення в Україну.

Також повідомлялося, що посол України у Великій Британії Вадим Пристайко підписав у Лондоні українсько-британську рамкову угоду, яка передбачає виділення коштів на посилення озброєння України.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини