12 листопада 2021, 22:22

З'явилося відео зіткнення російських десантників у небі Білорусі – військові загинули

У Міноборони РФ підтвердили загибель російських десантників під час навчань у Білорусі.

З'явилося відео зіткнення російських десантників у небі Білорусі – військові загинули

Інформацію про загибель двох російських десантників на полігоні "Гозький", розташованому у західній частині Білорусі, підтвердили у Міноборони РФ.

У пресслужбі оборонного відомства повідомили, що інцидент стався 12 листопада під час навчальних маневрів, на яких відпрацьовувалися навички висадки десанту на незнайому місцевість парашутним способом.

Російська сторона стверджує, що причиною того, що сталося, став сильний вітер, що призвів до сходження парашутів двох десантників. У результаті в обох військових згасли куполи. Спроба запобігти неконтрольованому падінню за рахунок запасного парашута не мала успіху.

Смерть військових констатували у місцевій лікарні, куди їх було доставлено після інциденту. Їх травми виявилися несумісними з життя.

Тим часом у Мережі з'явився п'ятисекундний відеоролик, на якому показано момент зіткнення парашутистів.

Нагадаємо, вперше про загибель двох російських десантників у Білорусі повідомила спільнота колишніх білоруських силовиків BYPOL. У повідомленні зазначалося, що одним із загиблих виявився солдат строкової служби.

Раніше стало відомо, що на білоруський полігон "Гозький" перекинуто псковських десантників для виконання низки навчально-бойових завдань. Зокрема, військові мали відпрацювати захоплення та утримання певної місцевості. Експерти звертали увагу, що поява російських десантників у західній частині Білорусі відбулася на тлі міграційної кризи на білорусько-польському кордоні.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини