11 листопада 2021, 12:58

Безпілотники завдають ударів по ворожих об'єктах: "Аеророзвідка" виклала у Мережу кадри

Бойовий підрозділ "Аеророзвідка" показав удари по ворожих об'єктах на Донбасі за допомогою українських безпілотників.

Безпілотники завдають ударів по ворожих об'єктах: "Аеророзвідка" виклала у Мережу кадри

Для ударів по ворожій техніці на Донбасі було використано безпілотники із проекту "Жнець", над яким попрацювали фахівці з Житомирського військового інституту. Експерти впевнені, що на ролику були показані удари по російських найманцях у районі Докучаєвська.

Ролик було викладено на каналі Youtube групи "Аеророзвідка". Відомо, що безпілотник із проекту "Жнець" був перероблений на ударний на підприємстві "Завод Маяк" за участю фахівців з Житомирського військового інституту.

Джерело повідомляє, що для удару по ворожому об'єкту було застосовано боєприпас "РКГ-2600" українського виробництва. Сам боєприпас також було створено на підприємстві "Завод Маяк" за участю фахівців із "Аеророзвідки". Вони змогли перетворити кумулятивну гранату "РКГ-3" на авіаційний боєприпас.

На ролику можна побачити не лише сам удар по об'єкту, а й карту. Експерти стверджують, що удару було завдано у районі Докучаєвська.

"Аеророзвідка" – це бойовий підрозділ ЗСУ з 2015 року, який спостерігає за супротивником за допомогою безпілотників. Підрозділ був створений групою волонтерів. У майбутньому планується створити велику ударну групу безпілотників, якими можна керувати дистанційно за допомогою роботизованої платформи.

Раніше ми повідомляли, що після удару по російських найманцях у районі Тельманового за допомогою турецького безпілотника Путін терміново зібрав засідання РНБО.

Нагадаємо, у середині жовтня 2011 року співробітники СБУ перехопили на Донбасі російський безпілотник "Гранат-1", який спостерігав за позицією ЗСУ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини