9 листопада 2021, 21:40

Розвідка Міноборони: "Командування ЗС РФ посилило контроль за угрупованнями в ОРДЛО"

Комісії ЗС РФ зараз працюють на території окупованого Донбасу. Вони виявили проблеми в угрупованнях "Л/ДНР".

Розвідка Міноборони: "Командування ЗС РФ посилило контроль за угрупованнями в ОРДЛО"

Командування Збройних сил РФ посилило контроль за власними угрупованнями, які орудують на окупованому Донбасі. У Донецьку та Луганську працюють комісії.

Про це повідомило Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України у своєму офіційному акаунті у Facebook, передає Діалог.UA.

За даними розвідників, перевірка угруповань проводиться від початку листопада. У рамках цього процесу об'єднання "окремих корпусів" приводять у стан вищої боєготовності, щоб визначити ситуацію з укомплектованістю складу, наявністю зброї та військової техніки.

Перевірки виявили величезну кількість проблем. Зокрема, за даними ГУР, з'ясувалося, що кадрові офіцери ЗС РФ, які очолюють "армійські корпуси", масово привласнюють кошти, виділені Москвою.

Зауважимо, що раніше російський лейтенант Євген Крижин зробив важливе зізнання про угруповання "Л/ДНР". Він підтвердив заяви Києва про те, що "народні корпуси" є частиною Збройних Сил РФ.

"1-й та 2-й АК знаходяться в оперативному управлінні 12-го командування у Новочеркаську. Ні, це, звичайно, ГТ (головна таємниця - ред.), але така ГТ, яку знає і свиня", - сказав диверсант РФ. Він також уточнив, що на керівних посадах в угрупованнях "Л/ДНР" перебувають виключно кадрові офіцери ЗС РФ, місцевим найманцям не доручають цих посад.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Ходаковський передбачив крах "Л/ДНР" за наступу ЗСУ: "Їм потрібно лише оболонку фронту перерізати".

Ми також писали, як депутат Держдуми РФ Бородай визнав, що "Л/ДНР" - вигадка, залежна та нежиттєздатна.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини