9 листопада 2021, 15:07

ЗМІ: Пентагон вимагає від Кремля "прозорості" - РФ продовжує перекидати танки до кордону з Україною

У Пентагоні стурбовані маневрами Росії біля кордонів України – США вимагають від РФ прозорості

ЗМІ: Пентагон вимагає від Кремля "прозорості" - РФ продовжує перекидати танки до кордону з Україною

РФ продовжує зосереджувати підрозділи поблизу кордону з Україною Іноземні спостерігачі вивчили нові відомості у Мережі та виявили чергову передислокацію танків, пише Bloomberg.

Танковий батальйон із бойових машин "Т-80У" перекинутий на залізничний вокзал у Воронезькій області, з огляду на відеозаписи за неділю. Про це вказано у доповіді агентства Janes у британській столиці.

За їх відомостями, танки, попри все, прямували на стрільбище Погонове за 250 км від України. Навесні РФ вже спрямовувала додатково бойові сили, чим викликала тривогу у європейської громадськості.

Тиждень тому британці повідомляли про концентрацію бойової спецтехніки та САУ з російською дивізією у Курській і Брянській областях біля північного кордону нашої держави.

Зазначимо, що зосередження російських військових сил на початку цього місяця здійснюється потай, найчастіше вночі та завдяки елітним наземним підрозділам. На думку експертів, подібні маневри з боку військ РФ – це не залякування, а формування інтенсивної загрози.

Також Пентагон стурбований маневрами РФ поряд з українським кордоном, тому США закликають Москву до прозорості та поваги до суверенності та цілісності нашої країни. Американська сторона вкотре вимагає від РФ дотримання Мінських угод.

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що армія України поповниться парою бригад розвідки та ПТРК.

Окупанти продовжують використовувати БПЛА на Донбасі – загинув один військовий ЗСУ, двох поранено.

Напередодні США направили в Україну ще два патрульні катери Island з американським озброєнням на борту.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини