3 листопада 2021, 09:27

Ярош поділився новими проектами у ЗСУ, зробивши ставку на добровольців

Напередодні Дмитра Яроша було призначено радником Головнокомандувача ЗСУ. Екслідер "Правого сектора" вирішив поділитись планами на новій посаді.

Ярош поділився новими проектами у ЗСУ, зробивши ставку на добровольців

Учора, 2 листопада, командувача УДА Дмитра Яроша було призначено радником Головнокомандувача ЗСУ. Колишній народний депутат зізнався, що він уже має деякі напрацювання, які він передав Валерію Залужному.

Учора у прямому ефірі проекту "Донбас. Реалії" для "Радіо Свобода" Дмитро Ярош дав розширене інтерв'ю про плани, перебуваючи на новій посаді.

Колишній політик зізнався, що має дуже багато проектів, які він поклав на стіл Залужному. Серед них можна виділити залучення добровольців до діяльності ЗСУ, роботи з молоддю й ін. проекти. Ярош зізнався, що наказ був готовий ще 20 жовтня, але тільки з учорашнього дня він офіційно обіймає нову посаду.

При цьому ветеран АТО так і не сказав, чи збирається він створювати нові добровільні загони, чи планує вже існуючі інтегрувати до ЗСУ.

За словами Яроша, якщо Росія вторгнеться в Україну, то добровольці будуть готові будь-якої миті підставити плече ЗСУ. Їх можна буде задіяти у різних формуваннях і за різними схемами.

При цьому колишній депутат уже передбачає реакцію Росії на призначення його на посаду радника Головнокомандувача ЗСУ. За словами колишнього лідера "Правого сектора", щодня на фронті тривають обстріли з боку російських найманців, бійці ЗСУ зазнають поранень, включаючи смертельні, але у Кремлі говоритимуть лише про нову посаду Яроша.

Раніше ми повідомляли, що призначення Яроша на нову посаду у ЗСУ викликало ажіотаж у соцмережі. Користувачі впевнені, що 2 листопада буде присвячено у Росії темі Яроша.

Нагадаємо, російська пропагандистка Скабеєва була змушена терміново перервати прямий ефір програми "60 хвилин", щоб повідомити про нову посаду Яроша.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини